LS Servo Sistemleri

LS Servo Sistemleri

Servo motor, pozisyon ve hız kontrollerini verimli bir şekilde yürütebilmek için kullanılan elektrikli motorlardır. Endüstriyel servo motorun İçyapısı motor ve geri besleme ünitesi olarak ayrılmakta olup uygulama sırasında geri beslemeden alınan sinyaller motora iletilerek çalışmalarını sürdürür.

Endüstriyel servo motor kontrolünün sağlanması ve gerekli komutların verilebilmesi için servo motor sürücü kullanılmaktadır. AC servo motor güç değerine göre uyumluluk göstermesi gereken servo motor sürücülerin gerekli parametre ayarları yapılarak motorun istenildiği şekilde çalışması sağlanır. En iyi servo motor performansını sağlamak için servo motor sürücüde titizlikle ayarlamalar yapılmalıdır. Servo motor uygulamalarınızı dikkate alarak motor özelliklerinde tercih yapmanız gereklidir. Küçük veya büyük ölçekli servo motor uygulamaları için kullanabileceğiniz farklı özellikteki servo motorları Şahin Rulman’da bulabilirsiniz. Servo motorlar tork, güç, devir ve flanş ölçüsüne göre çeşitlilik göstermektedir. Servo motor çeşitlerimizin güç özelliklerine göre 0.40 kw güç değeri ile 5.50 kw güç değerine kadar çıkmaktadır.

Servo motor ve servo motor sürücülerini set olarak alabilirken dilerseniz ayrı ayrıda alabilirsiniz. Servo motor set halinde göndereceğimiz ürünlerin içeriğinde AC servo motor, servo motor sürücü ayrıca bağlantılar için kullanmanız gereken servo motor ve sürücü kablolarını set olarak sitemizden satın alabilirsiniz.