Şalt MalzemeleriŞalt Malzemeleri İçin Bize Ulaşın:

Acil Tel: 0530 065 12 57  Ofis Tel: 0212 670 34 30

 

Şalt Malzemeleri Markalarımız; Siemens Şalt Malzemeleri,  Finder Şalt MalzemeleriHimel Şalt MalzemeleriOmron Şalt MalzemeleriSchneider Şalt MalzemeleriWeidmüller Şalt Malzemeleri Olarak Bizden Hizmet Alabilirsiniz. İstediğiniz Şalt Malzemeleri Markaları İçin Ayrıntılı Bilgi Almak İsterseniz İlgili Sayfaları Ziyaret Edebilirsiniz.


FİNDER ŞALT MALZEMELERİ

HİMEL ŞALT MALZEMELERİ

OMRON ŞALT MALZEMELERİ

SCHNEİDER ŞALT MALZEMELERİ

SİEMENS ŞALT MALZEMELERİ

WEİDMÜLLER ŞAFT MALZEMELERİ


Şalt Malzemeleri

 

Şalt malzemeleri özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Elektrik malzemeleri satış sitemizde şalt malzemeleri çeşitleri aşağıdaki gibi örneklendirilmiştir.
Sıemens Kaçak Akım Rölesi
Sıemens Kontaktör
Sıemens Termik Manyetik Kompakt Şalter
Sıemens w Otomat Sigorta
Sıemens Termik Röle

Şalt Malzemeleri Nedir?
Şalt malzemeleri genelde ; Ayırıcılar, baralar, kesiciler, trafo ve yardımcı techizatın bir araya getirilerek, enerjinin toplanmasına veya dağıtmasına yarayan bir tesistir. Bir başka tanımla şalt malzeme : transformatörler kullanılarak gerilimin yüksek düzeyden alçak veya ters düzeye çevirildiği elektrik, iletim, üretim ve dağıtım sisteminin bir alt istasyonudur. Elektrik şalt malzemeleri genellikle koruma ve kontrol araçları ve nahtarları ile bir veya daha fazla transformatörden oluşur. Büyük şalt malzemesindeki kesiciler herhangi kısa devre esnasında akımı veya şebekede meydana gelebilecek aşırı akımları kesmek için kullanılır.
Ucuz Şalt Malzemeleri
Özelliklerine göre çeşitlilik gösteren şalt malzemeleri kalite ve orijinalliklerine göre de fiyatında farklılık görülmektedir. Ucuz ve orijinal olmayan şalt malzemeler güvenliğiniz açısından tehlike oluşturabilir bu yüzden Tse`li şalt malzemeleri orijinal ve yetkili devlet tarafından onaylanmış olmasına dikkat etmenizi öneririz.
Ucuz TSE Şalt Malzemeleri
Kalitesi Türk Standartları Ensitütüsü tarafından onaylanmış ucuz şalt malzemeleri bulabilirsiniz. TDE tarafından onaylanmış olan ve mevcut olan elektrikli salt malzeme güncel fiyat listelerine ulaşabilir ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.